KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulpturer 9994060

nr 999 4060

Skulpturer

Ett par, Wien, Flicka & Pojke med parasoll, höjd: 18, 5

Kondition: slitage, skador, lagning

Utrop:

1.500 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:36:34